O NÁS

Studio HCJ Hradec Králové poskytuje profesionální fotografické služby a tvorbu videa svým zákazníkům již 15 let. Jsme všude tam, kde se děje něco zajímavého a výjimečného a naším úkolem je zachovat všem zúčastněným vzpomínky na tyto chvíle. K tomu nám pomáhá špičkové vybavení z oblasti odborného audiovizuálního a fotografického záznamu včetně leteckého snímkování a filmování za pomoci bezpilotního dronu.

Rádi pro vás zachytíme i vaše vzpomínky na výjimečné chvíle, mezi které bezesporu náleží veškeré akce z rodinného, profesního, společenského, kulturního či sportovního života:

  • náš svatební fotograf a kameraman zachytí nejen váš vzájemný slib a chvíle dojetí, ale i plno humorných okamžiků a momentů z vaší svatby nebo svatby vašich dětí či rodičů
  • nabízíme vám i fotografování a natáčení dalších společenských a sportovních akcí
  • v profesní a odborné oblasti vám můžeme pomoci s přípravou reportážních podkladů pro televizní zpravodajství z různých sportovních podniků, zejména z oblasti motosportu, k čemuž nás předurčuje nejen profesionální vybavení, ale i letité zkušenosti a zejména velký zájem o tuto problematiku
  • odbornou zdatnost a individuální přístup vám též můžeme nabídnout i v oblasti produktové fotografie a průmyslového designu
  • v neposlední řadě se též zabýváme reportážemi, pro které pořizujeme především profesionální reportážní fotografie a tam, kde si to zákazník přeje i video

FOTO

Z fotografické techniky disponujeme profesionálními full frame fotoaparáty, které umožňují zachycení a následný tisk vysoce kvalitních fotografií. Fotografické služby můžete využít pro reportážní foto, sportovní a společenské akce, svatby, večírky a další obdobné události. Profesionální přístup a kvalitu si zasluhují i prezentace firem, škol, služeb, domů a bytů. Všechny fotografie můžeme poskytnout v grafickém formátu dle vašich preferencí. Pro zvláštní účely či náročnější zákazníky máme k dispozici i fotoateliér pro studiovou fotografii.

Ukázky našich fotografií z různých zemí světa můžete vidět v sekci Foto.

VIDEO

Pro pořizování audiovizuálního záznamu používáme pouze profesionální full HD kamery. Zaměřujeme se převážně na sportovní akce (motorismus), společenské akce, svatby, večírky. Stejně jako u fotografie i zde je možné tyto služby využít při prezentaci firem, škol, služeb, nemovitostí a dalších akcích.

Naše videa z nejrůznějších akcí můžete shlédnout v sekci Video.

LETECKÉ FOTO A VIDEO


Jako jednu z nejmodernějších forem záznamu nabízíme i letecké snímky a videa pořízená z ptačí perspektivy z výšky až několika set metrů prostřednictvím profesionálního dronu DJI Phanthom Pro 4. Dron se dostane i do míst, které jsou našim očím skryty a odkud bychom fotku nebo video sami nikdy pořídit nemohli. Navíc umožňuje natáčet video v nejvyšší možné kvalitě 4K a proto jsou naše videa vhodnou volbou i pro náročnější zákazníky.

Naši piloti jsou navíc vyškolenými profesionály, kteří vlastní povolení k provozování leteckých prací od Úřadu pro civilní letectví. Pořízený materiál tak můžete bez obav použít i pro komerční účely.

Záběry z dronu je možné nejen digitálně zaznamenat, ale i současně v reálném čase sledovat na zemi a docílit tím požadovaného záznamu venku nebo uvnitř budovy. Záběry je možné použít v reklamách, dokumentech, filmech, svatebních archivech, pro kontrolu a inspekci staveb i pro archivaci, mapování, realitní agentury, stavby a pozemky, ale opět i při prezentaci firem, škol nebo jiných služeb.

Ukázku našich videí z natáčení dronem můžete vidět v naší sekci Letecké video.

GRAFICKÉ PRÁCE, POSTPRODUKCE

Vše kvalitně vyfotit a natočit je jen první částí naší práce. Dále pak přijde na řadu editace videí a fotografií podle vašich představ za pomoci těch nejkvalitnějších pravidelně aktualizovaných programů řady Adobe CC (Photoshop, Premiere PRO, Lightroom atd.) Potom vše ve spolupráci s vámi doladíme, doplníme o vaše loga, texty, titulky, hudbu a případné efekty.

Na základě tohoto vybavení a našich zkušeností jsme pro vás následně schopni mimo jiné vytvořit také letáky, propagační materiály, jídelní a nápojové lístky či jiné tiskoviny.